Boruja Kościelna. Pijana matka wiozła dziecko

(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Boruja Kościelna. Pijana matka wiozła dziecko. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu najprawdopodobniej zapobiegli drogowej tragedii.

Boruja Kościelna. Pijana matka wiozła dzieckoW środę około godziny 17:30 funkcjonariusze interweniowali na drodze wojewódzkiej W-305 w miejscowości Boruja Kościelna. Zatrzymali do kontroli osobowe Renault Clio, którego kierowca przewoził dziecko w sposób niezgodny z przepisami.

- 39-letnia kierująca była nietrzeźwa. Podany przez mundurowych alkotest wskazał u niej niespełna 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas przeprowadzonej na miejscu rozmowy policjanci ustalili, że kobieta wsiadła za kółko po tzw. kieliszku, bo musiała - jak to tłumaczyła - kupić w sklepie doładowanie do telefonu.Co gorsza, nieodpowiedzialna matka zabrała na przejażdżkę swoją 8-letnią córeczkę, którą posadziła na przednim fotelu pasażera bez wymaganego przepisami fotelika. Dziecko nie zostało nawet zapięte pasami bezpieczeństwa - zrelacjonował rzecznik KPP Przemysław Podleśny.

Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat i utrata prawa jazdy.

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

W Boruji Nowej jeździ czerwone Reno Clio ;)
Więcej nie powiem, musicie się domyślić ;)

Kamio (gość) (Noto)

Nie rozumie Twojego bełkotu, więc po przestałem na pierwszym zdaniu i jeśli można to nazwać zdaniem. Mam prośbę nie pisz więcej... Nie musisz ogłaszać wszystkim jakim jesteś nieukiem.

Noto (gość)

Tak tu tabloidy (prasa i inne )musi byś sensacja bo---i dalej co mam pisać -tu do dziennikarzy -bo i tu pytanie???-literówka -za to to płacą -ile mam literek to kasa -i tu przepraszam za te moje słowa -przyznać rację -jeżeli nie -to Noto -zarejestrowany w wszelkich nickach i dojdziecie kto Noto -nie ukrywam zanim byłem i jestem w całej Polsce to wszystkie dane trzeba było podać i czy Nowy Targ , Nowy Sącz czy Zielona Góra -tu szczególnie sentyment -wygrałem wycieczkę samolotem z wnuczką -samolotem -Babimost( Zielona Góra ---Warszawa i z powrotem -Wart ponad 1000 zł.-i tak -czytam Wasze blogi -młodzi nie moim zdaniem -kto do sądu i faktury -rozumiem Was -ale po woli dojdziecie do władzy -taka kolej rzeczy -będziecie sądzić - a jak ??sam zadecydujesz -i nie tak chop od razu ...Noto -Nowy Tomyśl -nie używałem tego nicku do dnia dzisiejszego -ale ....

Kamio (gość)

Dostanie nadzór kuratora i zapewne wyrok w zawieszeniu. Co do prawka, to zapewne straci. Jedyne co mnie dziwi? To czemu nagłaśnia się tego rodzaju występki. Według mnie, wystarczającą karą jest rozprawa w sądzie.
Niech nasza policja, weźmie się za urzędników w naszym mieście. Ostatnio jechał do Trzciela i jestem pod wrażeniem, że można zrobić ścieżkę tak jak się należy.
Miasto powiatowe, a dosłownie nic nie robią. Zastanawia mnie gdzie idą te pieniądze? Wnioskuj, że prokuratura powinna przyjrzeć się fakturą i powiązaniom radnych z firmami wykonującym usługi dla miasta.

(kiwi)

A co gdyby ta matka spowodowała wypadek w którym ty kiwi był byś ofiarą i osierocił byś swoje dzieci to jak uważasz czy warto było ta panią zatrzymać? Pijany kierowca wiezie śmierć niezależnie kim jest.