Nowy Tomyśl: Chyża Dziesiątka [ZDJĘCIA - WYNIKI]

Jakub Czekała
Nowy Tomyśl: Chyża Dziesiątka. Blisko 800 biegaczy i biegaczek wzięło udział w szóstej już edycji ulicznego biegu na 10 kilometrów, który w sobotę odbył się na terenie gminy Nowy Tomyśl. Zobacz wyniki biegu!

Nowy Tomyśl: Chyża Dziesiątka - ZDJĘCIA!

Tegoroczną edycję Chyżej Dziesiątki wygrał Dariusz Szrama z Dąbrówki Leśnej, drugie miejsce zajął Marcin Zagórny z Radnicy, a trzecie Bartosz Fiefer z Wolsztyna. Tuż za podium zameldował się Przemysław Fornalik z Lwówka.

Najlepszy grodziszczanin - Sebastian Bereszyński przybiegł na 12 pozycji, zaś najlepszy nowotomyślanin, czyli Dariusz Ruta na 21.

Wśród kobiet pierwsza na metę dotarła Dorota Przybysz z Grodziska Wielkopolskiego, druga była Agnieszka Golak z Wyrzeki, a trzecia Marta Andrzejewska z Boszkowa-Letnisko.

Barbara Możdzeń z Gniezna wygrała wśród kobiet w Nordic Walking, a Jacek Guzek z Nowego Tomyśla wśród mężczyzn. Na wózkach zaś najszybszy był Ryszard Król z Nowogrodu Bobrzańskiego.