Już w najbliższą sobotę, 14 października, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki zobaczymy 7. odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. W każdym odcinku para uczestników może wygrać aż milion złotych!

W tym odcinku zobaczymy m.in. przyjaciół z Krakowa - Adama Parucha i Adriana Guzika.
Obaj panowie są programistami i pracują w tej samej korporacji i studiowali na tym samym kierunku. Obaj także lubią różnego rodzaju quizy a przy tym – jak mówią – są na tyle różni i mają swoje odmienne zainteresowania, ze uda im się stworzyć zwycięski tandem w „Postaw na milion”.
Na co chcieliby przeznaczyć wygraną? Adrian marzy o tym, by kupić kampera i objechać nim cały świat. Adam z kolei nie ma sprecyzowanych marzeń, ale umówił się z kolegami z pracy, że jeśli wygra powyżej 50 tysięcy złotych, to kupi każdemu grę planszową. Cała firma ma trzymać za nich kciuki!

Kolejną parą będą przyjaciółki ze Swarzędza Anna Hajnowska i Karolina Jęczmionka. Dziewczyny znają się od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Opowiadają, że na początku się nie lubiły, a jak na złość nauczycielka sadzała je w ostatniej ławce razem, bo były najwyższe – od wtedy zaczęła się ich przyjaźń.
Ania studiuje stosunki międzynarodowe i jest mamą 2,5letniej Gabrysi. Karolina studiuje zarządzanie i pracuje w Ośrodku Pomocy Społecznej. Obie marzą o pięknym domu i podróżach – maja nadzieję, że uda im się zrealizować te marzenia dzięki wygranej w teleturnieju.

W poprzednim odcinku padła wygrana w wysokości 25 tysięcy złotych. Czy w tym odcinku Adrianowi i adamowi uda się wygrać więcej? Przekonamy się już w sobotę.

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy.

Zobacz fragment 7. odcinkaHallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!