Poważny wypadek. 3 osoby ranne. Do groźnego zderzenia doszło w sobotę po godzinie 9 między miejscowościami Porażyn, a Porażyn Dworzec. W okolicy nazywanego przez okolicznych mieszkańców, "zakrętu śmierci" zderzyły się dwa samochody.

Szczegóły oraz przebieg zdarzenia ustalają policjanci. Przybyli na miejsce wypadku strażacy z Opalenicy oraz Nowego Tomyśla zastali leżący na dachu w lesie samochód marki Volkswagen Passat, a także stojącego na drodze Seata Inca z rozbitym przodem.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili wraki wozów przed przybyciem służb ratunkowych. Zespoły pogotowia ratunkowego, do szpitala w Nowym Tomyślu z obrażeniami zabrały kierowcę Seata - 52-letniego mieszkańca Poznania, a także 40-letniego kierowcę Volkswagena oraz 66-letniego pasażera Passata.

Z powodu wypadku trasa wojewódzka Nowy Tomyśl - Poznań, w miejscu gdzie doszło do wypadku była zablokowana ponad godzinę. Następnie ruch odbywał się wahadłowo. Część kierowców wybrała objazd przez Kopanki.

Poważny wypadek. 3 osoby ranne - zobacz zdjęcia!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!