Przegrany sparing Zawiszy z Lechem [ZDJĘCIA]

bulgarska.pl
Piłkarze Lecha Poznań rozegrali pierwszy sparing w 2013 roku. Podopieczni Mariusza Rumaka pokonali Zawiszę Bydgoszcz 3:0. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Dwa gole dla Poznańskiej Lokomotywy zdobył Bartosz Ślusarski. Jedno trafienie dołożył Aleksandar Tonew. Wszystkie bramki padły po przerwie, a mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, przy niskiej temperaturze i padającym śniegu.

W pierwszej połowie nie działo się wiele ciekawego. Najlepszą okazję zmarnował w 41. minucie Vojo Ubiparip. Serb dostał znakomite podanie od Bartłomieja Olejniczaka, wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył nad poprzeczką.

Strzelanie we Wronkach rozpoczął w 65. min. Ślusarski. Ładną indywidualną akcją popisał się Michał Jakóbowski, który po serii zwodów minął obrońcę i zagrał mocno w pole karne. Tam już czekał "Ślusarz". Najlepszy strzelec Lecha w tym sezonie uprzedził golkipera Zawiszy i głową skierował piłkę do siatki. czytaj dalej >>>>

Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Ślusarski (65), 2:0 Aleksandar Tonew (73), 3:0 Ślusarski (82).

Lech: Wandzel (46. Szymański) - Możdżeń (46. Kędziora), Ceesay (46. Cyfert), Wołąkiewicz (46. Djurdjević), Gajda (46. Henriquez) - Lovrencsics (46. Jakóbowski), Trałka (46. Murawski), Drewniak (46. Linetty), Olejniczak (46. Tonew) - Wolski (46. Reiss), Ubiparip (46. Ślusarski)

Zawisza: Kaczmarek (46. Witan) - Ciechanowski (46. Stachewicz), Skrzyński, Strąk (46. Nawotczyński), Petasz - Drygas, Hermes (75. Mąka) - Ostalczyk (46. Leśniewski), Wójcicki (67. Tabaczyński), Mąka (64. Kamiński) - Abbott (46. Geworgian).