(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kubuś Puchatek skończył 85 lat. Tyle czasu upłynęło bowiem od momentu, gdy Alan Alexander Milne powołał do życia bohaterów Stumilowego Lasu

Z tej okazji przez trzy dni w oddziale dziecięcym Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Tomyślu odbywały się urodzinowe uroczystości. Na gości, którzy zdecydowali się przybyć o biblioteki i złożyć życzenia Kubusiowi i jego kompanom, czekały dekoracje, szereg atrakcji i małe co-nieco. Dzieci z nowotomyskich przedszkoli wysłuchały piosenki o Kubusiu oraz jednego rozdziałów książki. Wiele radości sprawiła też zabawa, w której najmłodsi musieli gonić za ogonem Kłapouchego, a także nauka zabawnego pląsu o niedźwiadku. Dzieci stworzyły też książkę z rysunkowymi życzeniami dla Puchatka. Nie zabrakło też odśpiewanego przez nie gromkiego "Sto lat!"

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!