Wybierz region

Wybierz miasto

  "SuperTata 2017 Dnia Nowotomysko-Grodziskiego"

  Zapraszamy do naszej zabawy i wyborów "SuperTaty 2017" Dnia Nowotomysko-Grodziskiego. Nasz plebiscyt organizujemy z okazji zbliżającego się Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów z powiatów grodziskiego i nowotomyskiego. Chcemy pokazać szczęśliwych panów, dla których ojcostwo jest powodem radości i dumy. W drodze głosowania wybrane zostanie najsympatyczniejsze zdjęcie. Przesyłajcie nam zatem swoje fotografie wraz z pociechami i krótkim opisem (zawierającym imię i nazwisko taty i dziecka/dzieci (wiek pociech), miejsce zamieszkania, można też dopisać kilka zdań na temat swoich dzieci; do wiadomości redakcji potrzebny jest także telefon kontaktowy). Zgłoszenie musi też zawierać zgodę na wykorzystanie zdjęcia. Niech to będą zdjęcia najpiękniej wyrażające Waszą miłość i więź. Może to być np. fotografia z wakacji, z ważnych rodzinnych uroczystości, świąt, pokazująca jak wspólnie spędzacie czas, pasje.

  Zgłoszenia
  Zgłoszenia przyjmujemy od 17 do 30 maja, do godziny 21, poprzez panel zgłoszeniowy na naszych stronach:grodzisk.naszemiasto.pl i nowytomysl.naszemiasto.pl lub przesyłając na maila: a.wyrwa@glos.com.

  Głosowanie
  Głosowanie ruszy 25 maja i potrwa do 14 czerwca do godziny 21. Przez cały ten okres głosować będzie można za pośrednictwem SMS-ów (2,46 zł z VAT), a przez pierwszy tydzień trwania głosowania (od 25 maja do 31 maja godz. 21) głosy oddawać będzie można też poprzez klikanie i Facebooka. Dziennie będzie można oddać klikając 5 głosów na każdą z kandydatur, z kolei głos oddany przez FB będzie mnożony razy 5, a dziennie będzie można oddać tylko jeden. Z kolei każdy głos SMS liczony będzie 10-krotnie i w przypadku tej formy głosowania nie ma limitu oddawanych głosów.

  Nagrody
  Główną nagrodą jest przelot krajoznawczy samolotem sportowym dla 2 osób, fundowany przez Aeroklub Poznański Kobylin, wartości 360 zł. Przelot odbędzie się 17 czerwca podczas imprezy na lotnisku w Kąkolewie (gmina Grodzisk) i potrwa około 15 minut. Poza tym zdjęcie zwycięzcy opublikujemy na stronie tytułowej naszego tygodnika, 20 czerwca. Dla laureata II i III miejsca będą wejściówki do Krainy Zabawy Bogilu w Wiosce (każda dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci). Nagrody będą do odbioru w redakcji Dnia Nowotomysko-Grodziskiego przy ul. Szerokiej 1 w Grodzisku (wszystkie szczegóły w regulaminie).

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Czy poradzisz sobie z pytaniami z Milionerów za 40 tys. złotych?

  Inne plebiscyty

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.