Co to były za czasy! 25-lecie Clubu Hades Wąsowo oraz zakończenie karnawału 2014! [ZDJĘCIA]

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Po kilkutygodniowej przerwie wracamy do jednej z najstarszych dyskotek na naszym terenie. Dziś impreza urodzinowe Clubu Hades, jak również to, co działo się podczas imprezy kończącej karnawał w 2014 roku!

Club HADES powstał na początku lat '90-tych, więc jest to już impreza z tradycjami. Sala została urządzona w zabytkowym budynku dzięki czemu tworzy niepowtarzalny klimat. Jest to mały klub na 200-400 osób ale zdarzało się, że mieścił ponad 1000 ;-). Od początku swojego istnienia przeszedł wiele modyfikacji i ulepszeń. Został otwarty dodatkowy, boczny bar czynny także w ciągu tygodnia.

Co to były za czasy! 25-lecie Clubu Hades Wąsowo oraz zakońc...

Zmianom także uległa muzyka grana w klubie. Kiedy wszystkie imprezy wokół nastawione są na przysłowiową "jazdę", my skupiamy się na lekkich, wakacyjnych przebojach. Jest to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie wytrzymują ostrego tempa przez całą noc a chcieliby się zabawić i odreagować po całym tygodniu ciężkiej pracy. Preferujemy starocie z lat '90-tych i o wiele starszych. Nie zapominamy o najnowszych przebojach prosto z list przebojów. Nie gardzimy także polskimi utworami, a że gramy dla każdego to i zwolennicy muzyki House i Techno znajdą coś dla siebie. (ftb.pl)

ZOBACZ TAKŻE

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie