Gromy MKS z awansem do rozgrywek strefowych Juniorów Starszych U19M! Gratulujemy!

Dominika Kapałka
Gratulujemy ogromnych sukcesów i zaangażowania całej drużynie i trenerowi!
Gratulujemy ogromnych sukcesów i zaangażowania całej drużynie i trenerowi! Archiwum MKS GROMY Nowy Tomyśl
W piątek, 16 grudnia 2022 roku MKS Gromy Nowy Tomyśl w Szkole Podstawowej w Gnieźnie zmierzyły się z bezpośrednim rywalem do awansu zespołem MKK Gniezno 2003/2004 i dzięki bardzo dobrej drugiej połowie wyszli zwycięsko z tej potyczki.

Wspaniałe zmagania nowotomyskiej drużyny!

W piątek, 16 grudnia 2022 roku MKS Gromy Nowy Tomyśl zmierzyły się z bezpośrednim rywalem do awansu zespołem MKK Gniezno 2003/2004 i dzięki bardzo dobrej drugiej połowie wyszli zwycięsko z tej potyczki. Jak relacjonuje sam trener ogromne brawa dla całej drużyny, bo to były bardzo trudne zawody.

- Panowie zostawiliście dziś kawał serducha na boisku. Dziękujemy przeciwnikom za sportową rywalizację i już dziś zapraszamy do hali PCS na mecze z zespołami z Województwa Zachodniopomorskiego, które rozegramy od 13 do 15 stycznia 2023

- zachęca i jednocześnie dziękuję trener nowotomyskiego klubu, Konrad Sroka.

Zmagania zakończyły się wynikiem:

Sklep Polski MKK Gniezno - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 66:77 (20:12, 19:17, 8:24, 19:24).

Punktowali: Oskar Szydlik 25(1x3), Jonasz Kluj 19(4x3), Sławek Sakowicz 16(3x3), Mikołaj Melonek 11(2x3), Jakub Łodyga 6, Filip Możdżanowski, Tymek Godula, Franek Knop, a także Krzysztof Oględziński.

Gromy MKS z awansem do rozgrywek strefowych Juniorów Starszy...