MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Już dzisiaj inauguracja Miedzichowskich Eko-Jarmarków! Będzie na nas czekać 23 wystawców!

Dominika Kapałka
Dominika Kapałka
Zdjęcia wykonane podczas minionych Miedzichowskich Eko-Jarmarków!
Zdjęcia wykonane podczas minionych Miedzichowskich Eko-Jarmarków! Dominika Kapałka
Już dzisiaj, 19 maja 2024 roku gmina Miedzichowo oraz powiat nowotomyski zapraszają na 3. edycję Miedzichowskich Eko-Jarmarków na Szlaku Wikliny. Zachęcamy do udziału! Czekać na nas będzie aż 23 wystawców.

apraszamy na 3. edycję Miedzichowskich Eko-Jarmarków na Szlaku Wikliny!

Miedzichowskie Eko-Jarmarki cieszą się coraz większą popularnością. Tłumy osób przyjeżdżają na nie w poszukiwaniu smacznego i zdrowego jedzenia, czy też ręcznie wykonanych wyrobów i wielu innych artykułów. W jarmarkach udział biorą lokalni eko wytwórcy i producenci, ale także artyści i rzemieślnicy wykorzystujący w swoich pracach surowce naturalne.

W tym roku aż 23 wystawców!

Już dzisiaj, 19 maja gmina Miedzichowo oraz powiat nowotomyski zapraszają na 3. edycję Miedzichowskich Eko-Jarmarków na Szlaku Wikliny.

Gdzie? O której? Teren skansenu Dymarki Miedzichowskie w Miedzichowie, w godzinach od 14 do 17.

W jarmarkach wezmą udział eko wytwórcy i producenci, ale także artyści i rzemieślnicy wykorzystujący w swoich pracach surowce naturalne:

- Na pierwszych Eko-Jarmarkach będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w korowaniu wikliny. Pokaz korowania przygotowuje Kazimierz Hartwig

- podkreśla pomysłodawca tego przedsięwzięcia, wójt gminy Miedzichowo - Stanisław Piechota.

Eko Jarmarki, jak informuje na swojej oficjalnej stronie Szlak Wikliny, nie tylko promują ekologiczny styl życia wśród mieszkańców powiatu nowotomyskiego, jak i całego województwa wielkopolskiego, ale także tworzą przestrzeń do nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy producentami a konsumentami.

- Nasze spotkanie umili nam Grupa Wokalna przy CK Trzciel. Na Miedzichowskich Eko-Jarmarkach na Szlaku Wikliny oczywiście nie zabraknie warsztatów plecionkarskich

- zapowiada włodarz gminy.

Warto dodać, że koncerty oraz warsztaty plecionkarskie realizowane są w ramach odbywającego się cyklu "Wiklinowa Muzyka w Miedzichowie" organizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Przyjaciół Ziemi Miedzichowskiej. Projekt dofinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowytomysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto