Studniówka - 100 dni do matury!
Ten dzień zostaje w pamięci na długo. Dla większości młodych ludzi, to pierwszy poważny bal. Czas radości, dobrej zabawy i beztroski. Moment przypominający o nadchodzącym egzaminie dojrzałości, który dopiero pojawia się na horyzoncie czasu.
Uczniowie Zespołu Szkół w Opalenicy na studniówkowy bal wybrali popularną wśród studniowkowiczów restaurację "Klimkowa Osada" w Paproci, gdzie w tym roku odbyły się wszystkie studniówki, wszystkich pobliskich szkół średnich.
Tegoroczni maturzyści zadbali o odpowiednią oprawę wieczoru. Panowie byli wytworni i eleganccy, panie prezentowały się w nienagannych kreacjach.
- Jesteśmy zachwyconi tą dzisiejszą imprezą. Jest wspaniale, a ta noc zapadnie z pewnością nam wszystkim w pamięci na zawsze. Choć czujemy już i myślimy o maturze, ona przecież za 100 dni. Damy radę. Dzisiaj o tym nie myślimy!
- podkreślali tegoroczni maturzyści.
Na tegorocznej studniówce Zespołu Szkół w Opalenicy bawiło się aż pięć klas maturalnych, łącznie na sali bankietowej pojawiło się blisko 130 osób - uczniów, osób towarzyszących, nauczycieli i zaproszonych gości.
Maturzyści z Zespołu Szkół w Opalenicy bawili się do białego...
Przepiękni maturzyści z Zespołu Szkół w Opalenicy pozowali n...
Bal maturalny Zespołu Szkół w Opalenicy. Za nami uroczyste o...
Zobacz prace artystów sztuki współczesnej z całej Polski
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?