Nasze grupy przedszkolne najlepsze w Wielkopolsce! Jak wypali nasi laureaci?

Poznaliśmy zwycięzców wojewódzkiego etpau naszego wielkiego plebiscytu „Przedszkole na Medal 2019”!

Przypomnijmy, że w naszej akcji to dzięki Państwa głosom dowiedzieliśmy się, które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach. Które nauczycielki i nauczyciele są najbardziej lubiani przez dzieci i cenieni przez rodziców.

W kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku w powiecie grodziskim wygrała Halina Michalska z Przedszkola w Rakoniewicach. Z kolei w powiecie nowotomyskim zwyciężyła Agata Dolińska (Przedszkole Rodzinne Arka w Nowym Tomyślu). Nasze liderki w etapie wojewódzkim zajęły odpowiednio 27 oraz 12 miejsce.

W kategorii Przedszkole Roku w powiecie grodziskim tytuł zwycięzcy trafił do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Łąkie. W powiecie nowotomyskim wygrało Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka. Placówki te zajęły w etapie wojewódzkim 19 i 10 miejsce.

Wybraliśmy też Najsympatyczniejsze Grupy Przedszkolne w Regionie Leszczyńskim. Grupa „Misie” z Przedszkola Świat Bajek w Wielichowie zajęła 2 miejsce! Na podium znalazły się również „Wiewiórki” z Przedszkola nr 2 w Opalenicy, które zajęły 3 miejsce!