Nowy Tomyśl. FC Krokodylki mistrzami turnieju charytatywnego dla pogorzelców!

OPRAC.:
Julia Kasperczak
28 lutego odbyły się finały turnieju charytatywnego dla pogorzelców z kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Udział w wydarzeniu wzięło aż 178 zawodników, natomiast w samych finałach równo 80.

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji - w związku z tą sytuacją dyrektor OSiR w Nowym Tomyślu Artur Łoziński podjął błyskawiczną decyzję o pomocy dla tzw. pogorzelców i wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za organizację imprez sportowych w ośrodku sportu postanowiono zorganizować turniej charytatywny, z którego zbiórka pieniędzy przekazana by została na ten cel. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród nowotomyskich zespołów. W sumie w turnieju wzięło udział 18 drużyn, dlatego został on podzielony na trzy części. Warunkiem udziału w wydarzeniu było wpłacenie przez zespół datku na portalu Zrzutka.pl na rodzinę, która ucierpiała w wyniku pożaru.

Dwie pierwsze części turnieju odbyły się 21 lutego i były to eliminacje do finałów, do których przeszło osiem drużyn. Ostatecznie wygrała drużyna FC KROKODYLKI. Drugie miejsce zajęła drużyna AKS BRZOZA, trzecie REMIZA TEAM, a czwarte EXTALER LOGISTICS.

Po turnieju finałowym dokonano uroczystego wręczenia pucharów dla 3 najlepszych drużyn. Następnie w imieniu poszkodowanej w pożarze rodziny, pani Patrycja, która założyła zbiórkę, podziękowała wszystkim zawodnikom oraz organizatorom. W sumie w turnieju eliminacyjnym udział wzięło 178 zawodników, natomiast w finałach równo 80.

Nowy Tomyśl. FC Krokodylki mistrzami turnieju charytatywnego...