Od castingu po sam finał - Miss Polskiej Wikliny 2013. Zobaczcie zdjęcia!

Red
Jakub Czekała/Monika Miesiąc (archiwum redakcji)
Kolejna odsłona konkursu o Miss Polskiej Wikliny. Tym razem pokazujemy całą drogę kandydatek, które walczyły o korony w 2013 roku. O korony - bo wybierano wówczas Miss Polskiej Wikliny oraz Małą Miss Wiklinka.

Od castingu po sam finał - Miss Polskiej Wikliny 2013

Wszystko zaczęło się od castingu w Nowotomyskim Ośrodku Kultury, odbył się on 13 kwietnia. Tak całość opisywaliśmy:
W sobotę w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy etap castingu do Miss Polskiej Wikliny 2013 oraz Małej Miss Wiklinka 2013. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Wikliniarzy i Plecionkarzy Polskich oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury. Na casting tego dnia przyszły pociechy z rodzicami oraz młode dziewczyny, chcące przeżyć ciekawą przygodę. Pod czujnym okiem Pauliny Lupy, odpowiadali na różne pytania dotyczące siebie i nie tylko. Odpowiedzi były różne, ale i tak najczęściej padała odpowiedź – chcę zrobić coś nowego, spróbować sił w czymś nowym.

Już w czerwcu, na kilka dni przed wielkim finałem, kandydatki do tytułu Miss Polskiej Wikliny spotkały się w Folwarku Wąsowo. O wydarzeniu pisaliśmy tak:

Od poniedziałku w Folwarku Wąsowo goszczą finalistki ogólnopolskiego konkursu na Miss Wikliny 2013, którego finał odbędzie się już w najbliższą sobotę w muszli koncertowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury. Przedkonkursowe zgrupowanie zorganizowano po raz pierwszy.

- Podczas tych pięciu dni dziewczyny będą przygotowywane do konkursu finałowego. Będą uczyć się chodzić po wybiegu, uczyć się choreografii. Ponadto będą uczestniczyły w sesjach zdjęciowych

- opowiada Paulina Lupa, właścicielka Studio Paulina Lupa, które jest jednym z organizatorów konkursu.

W konkursie Miss Polskiej Wikliny 2013, nad którym objęliśmy patronat medialny weźmie w tym roku udział trzynaście kandydatek z całej Polski. Finał rozpocznie się w sobotę o godzinie 17 w Nowym Tomyślu. Kandydatki wystąpią w pięciu pokazach, między innymi w sukniach ślubnych, kostiumach kąpielowych, a także strojach wieczorowych.

Wielki Finał:

Finał odbył się 22 czerwca, przy Nowotomyskim Ośrodku Kultury - w Muszli Koncertowej:
Miss Polskiej Wikliny 2013 została Klaudia Olak ze Zbąszynia. Podczas sobotniej gali wręczyliśmy też nagrodę zwyciężczyni plebiscytu Miss Polskiej Wikliny portalu nowytomysl.naszemiasto.pl - Joannie Krumrik z Nowego Tomyśla.W sobotnie popołudnie w muszli koncertowej NOK odbyły się wybory Ogólnopolskiego Konkursu Miss Polskiej Wikliny oraz Małej Miss Wiklinka. Dopisała pogoda, dopisała licznie przybyła publiczność. Miss Polskiej Wikliny 2013 została Klaudia Olak. Tytuł I wicemiss otrzymała Weronika Polska, a II wicemiss Monika Telicka.
Miss portalu naszemiasto.pl została Joanna Krumrik. Natalia Czechowska zdobyła tytuł Miss Karaoke, Weronika Polska została też Miss Publiczności, Monika Telicka - Miss Friend, Weronika Styperek - Miss Foto, a Natalia Kalemba - Miss Strzelnicy.
Tytuł Małej Miss Wiklinka zdobyła czteroletnia Konstancja Proniewicz z Borui Kościelnej. Dziewczynka uzyskała również tytuł Miss Publiczności. I wicemiss została Julia Kozłowska, a II wicemiss Marika Napierała.

Zobaczcie zdjęcia:

Od castingu po sam finał - Miss Polskiej Wikliny 2013. Zobac...

Coraz więcej cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń

Wideo

Dodaj ogłoszenie