PILNE! Nowy Tomyśl: Zwłoki mężczyzny obok spalonego samochodu!

Jakub Czekała
Jakub Czekała
KPP Nowy Tomyślu
Udostępnij:
PILNE! W niedzielę około godziny 5.30 strażacy otrzymali informację o pożarze samochodu na ulicy Osiedlowej w Nowym Tomyślu.

Na miejsce pojechały dwa zastępy z JRG Nowy Tomyśl oraz policja. Szybko okazało się, że doszło do tragedii.
Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Nowym Tomyślu Mariusz Majewski, przy spalonym aucie znaleziono zwłoki mężczyzny.

Policjant powiedział nam również, że ofiarą zdarzenia jest 47-letni obywatel Ukrainy. Więcej jednak informacji odnośnie samego zdarzenia nie przekazał:

- W sprawie trwa śledztwo - usłyszeliśmy.

Na miejscu pracowali policjanci kryminalni z KPP w Nowym Tomyślu oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Tomyślu. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tragedii oraz czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Sprawa jest zagadkowa.

Obecnie nie można wykluczyć, żadnego ze scenariuszy - ani tego, że zdarzenie, to nieszczęśliwy wypadek, ani też celowego działania innych osób.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Przypomnijmy, że w maju tego roku zapadł wyrok w głośnej sprawie związanej ze śmiercią obywatela Ukrainy, pracującego w firmie produkującej trumny w Jastrzębsku Starym. Krótko przypomnijmy, że w czerwcu 2019 roku podczas pracy w firmie zasłabł 36-letni obywatel Ukrainy. Właścicielka zakładu nie wezwała jednak pogotowia, a mężczyzna ostatecznie zmarł. Co więcej, kobieta, jak ustalili śledczy, wynajętym samochodem wywiozła ciało mężczyzny do lasu pod Wągrowcem. Grażyna F. została oskarżona o nieudzielenie pomocy i nieumyślne spowodowanie śmierci Wasyla Czorneja. Została skazana 1 roku i 10 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Materiał oryginalny: PILNE! Nowy Tomyśl: Zwłoki mężczyzny obok spalonego samochodu! - Nowy Tomyśl Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie