Wybierz region

Wybierz miasto

  Pokaż chwile, w których czujesz się jak w niebie i wygraj spotkanie z pilotami Red Bull Air Race!

  Już 26-27 lipca w Gdyni odbędzie się czwarty przystanek prestiżowej imprezy Red Bull Air Race! 12 najlepszych pilotów na świecie zmierzy się w w podniebnych wyścigach zobacz więcej na ten temat

  Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedyne w swoim rodzaju zaproszenie za kulisy tego niezwykłego wydarzenia! W ramach zaproszenia będziesz mógł obserwować organizację całej imprezy z bliska oraz osobiście spotkasz się z najlepszymi pilotami świata!

  Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że zrobisz zdjęcie telefonem, które będzie pasowało do hasła: Chwile, w których czujesz się jak w niebie i prześlesz je do nas za pomocą poniższego formularza. Interpretacja hasła jest dowolna - może to być słoneczny poranek przy filiżance ulubionej kawy, leżakowanie na trawie, szalona jazda motorem lub po prostu relaks w domowym zaciszu. Najważniejsze, aby całość odzwierciedlała błogi nastrój, w którym czujesz się najbardziej zrelaksowany!

  Spośród nadesłanych zdjęć, w głosowaniu internetowym wybierzecie 6 laureatów, którzy w nagrodę otrzymają unikatowe zaproszenie za kulisy Red Bull Air Race z możliwością obserwowania przygotowań pilotów do startu oraz oprowadzenia po całej arenie. Dodatkowo, otrzymają zestaw gadżetów Red Bull Air Race.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy aż do 6 lipca włącznie. Warto zgłosić się już teraz! Głosowanie rozpoczyna się 13 czerwca i potrwa do 11 lipca do godz. 12.00.

  Pokażcie, jaka jest według Was definicja nieba!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich...