Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin

  Już w najbliższą sobotę 24 maja na stadionie w Poznaniu odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Lech Poznań vs Pogoń Szczecin Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin, który odbędzie się już 24 maja na stadionie w Poznaniu oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 23 maja do godz 10.00. Głosowanie potrwa od 21 do 23 maja do godz 12.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   Rodzina 10 minut przed pierwszym gwizdkiem na EURO 2012!!!

   1 miejsce

   Głosów: 254


  • Zobacz więcej

   Kolejorz

   2 miejsce

   Głosów: 40


  • Zobacz więcej

   Euro 2012 ;)

   3 miejsce

   Głosów: 12

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich...

  Inne plebiscyty