„Sylveko” Sylwester Utmańczyk

Materiał informacyjny "SYLVEKO" SYLWESTER UTMAŃCZYK
Dopasujemy najlepszą fotowoltaikę do Twoich potrzeb!

Z instalacjami fotowoltaicznymi zazwyczaj jest tak, że wiele osób jest nimi zainteresowanych z powodu opinii, mówiącej że można dużo zaoszczędzić na rachunkach za prąd - ale jednocześnie odkładają decyzję na później, bo obawiają się formalności, a także tego, czy na ich dachu uda się założyć panele z ogniwami. Niepotrzebnie: wystarczy skontaktować się z dobrą firmą specjalizującą się w kompleksowym montażu - i problemy mamy z głowy!

Tak jest w przypadku „Sylveko” Sylwestra Utmańczyka z Michorzewa, która proponuje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej, przysłowiowo - od A do Z. Zleceniodawca nie musi zatem martwić się wyliczeniami i formalnościami, bo firma wszystko mu przedstawia. A do tego - zaskakuje korzystną ceną!

„Sylveko” działa na terenie Wielkopolski i Lubuskiego i proponuje swoim klientom pomoc w doborze optymalnej dla nich instalacji, zgodnej z potrzebami i możliwościami technicznymi obiektu, który ma być zasilany ekologiczną energią. Firma przedstawia profesjonalne wyliczenia zapotrzebowania mocy i zapewnia montaż, przeprowadzane przez certyfikowanego instalatora UDT OZE. Pomaga również w opracowaniu dokumentacji do firm energetycznych, związanych z przyłączeniem do sieci. Klienci chwalą sobie kompleksowe podejście do kwestii pozyskania źródła prądu, dlatego firma z Michorzewa oferuje przy okazji przeprowadzenie pomiarów elektrycznych, świadczenie usług elektrycznych, jak również - pomoc w uzyskaniu dotacji. Ponadto firma przygotowuje projekty techniczne, które są uzgadniane z rzeczoznawcą przeciwpożarowym oraz zgłasza instalacje o mocy powyżej 6,5 kW do straży pożarnej.

- Szukamy takich rozwiązań przy projektowaniu instalacji, by nasi Klienci byli zawsze zadowoleni ze swoich inwestycji - zapewnia Sylwester Utmańczyk, właściciel firmy. - Dlatego proponujemy zawsze materiały stuprocentowo bezpieczne, sprawdzone, najwyższej jakości. Zapraszamy - opowiedzcie nam Państwo, jaką instalację chcecie mieć, by płacić dużo niższe rachunki za prąd. Chętnie pomożemy w realizacji tych planów!

„Sylveko” Sylwester Utmańczyk

ul. Szkolna 1/5
64-316 Michorzewo

tel. 606-878-437
sylvveko@gmail.com

Dodaj ogłoszenie