Walczymy dalej! Skrót meczu Hiszpania - Polska 1:1 [WIDEO]

etc
Euro 2020. Reprezentacja Polski nie żegna się jeszcze z mistrzostwami Europy! Po wielkiej walce nasz zespół zremisował z Hiszpanią 1:1, choć na przerwę schodził z jedną bramką straty. Trafienie na wagę cennego punktu zanotował Robert Lewandowski. Zobaczcie skrót spotkania!

Euro 2020. Skrót meczu Hiszpania - Polska 1:1

Gola straciliśmy po akcji oskrzydlającej. Za dużo miejsca miał Moreno, który łatwo ograł Tymoteusza Puchacza, a na 5 metrze Alvaro Morata uprzedził Bartosza Bereszyńskiego. Hiszpanie cieszyli się z gola dopiero po wideoanalizie VAR, bo wcześniej liniowy Alessandro Giallatini podniósł chorągiewkę pokazując spalonego.

Po przerwie wyrównaliśmy. Ładnie z prawej strony centrował Kamil Jóźwiak, a Robert Lewandowski wygrał walkę o górną piłkę z Laporte i trafił do bramki. Był to jego trzeci gol w historii Euro. W 56. minucie spóźniony Jakub Moder nadepnął na nogę Moreno, a arbiter podjął decyzje o karnym po analizie VAR. Tym razem jednak dopisało nam szczęście, bo Moreno z 11 metrów trafił w słupek, a dobitka Moraty była niecelna.

Skrót meczu: Hiszpania - Polska 1:1 BRAMKI, WIDEO