Wybory Miss Wikliny w 2010 roku! Pamiętacie? Zobaczcie zdjęcia!

Redakcja
Konkurs Miss Polskiej Wikliny towarzyszył Piknikowi z Wikliną organizowanemu wówczas w mieście. W 2010 roku na podium stanęły dziewczyny z powiatu wolsztyńskiego, grodziskiego i nowotomyskiego. Zobaczcie, jak wyglądał konkurs!

Tak wówczas pisaliśmy o konkursie:

Tradycyjnie wybory odbyły się przy Muszli Koncertowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury, pod którą zgromadziły się tłumy mieszkańców i okolicy.
Kandydatki na miss zaprezentowały się w sukniach ślubnych firmy Viktoria z Nowego Tomyśla, w malowanych kurtkach projektantki i malarki Marii Musiał, w kolekcji damskich ubrań firmy Kontrast z Opalenicy oraz w strojach kąpielowych. Atrakcją dla fanów piłki nożnej był pokaz odzieży firmy KKS Lech prezentowanych przez kandydatki na miss jak i przez dzieci w wieku od siedmiu miesięcy do ośmiu lat. Później odbył się konkurs z wiedzy o klubie sportowym Lech Poznań, podczas którego fani Kolejorza mogli wygrać gadżety związane z klubem.
Imprezę uświetnił występ młodej wokalistki Pauliny Lisak oraz pokaz tańca bollywood ze Szkoły Tańca Ole z Poznania. Nawet najmłodsza publiczność była zaangażowana w wybory. Dzieci mogły wziąć udział w pokazie mody i w konkursie rysunkowym, ich zadaniem było narysowanie miss. Każde z dzieci otrzymało nagrody za udział.
Miss Polskiej Wikliny 2010, Paulina Baranowska z Wolsztyna w nagrodę pojedzie do Paryża. Tytuł pierwszej wicemiss zdobyła Patrycja Marciniak z Bolewic, a drugiej wicemiss Kasia Nowak z grodziska Wielkopolskiego. Zaszczytny tytuł miss publiczności trafił do Justyny Flis, mieszkanki Ujazdu w powiecie grodziskim.
Organizatorami konkursu byli: Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy Polskich, Nowotomyski Ośrodek Kultury i współorganizatorzy – Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i Gminy Nowy Tomyśl.

Wybory Miss Wikliny w 2010 roku! Pamiętacie? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także

Światowy Dzień Pizzy. Top 6 pizzerii w Nowym Tomyślu według ...

Coraz więcej cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Miss Wikliny w 2010 roku! Pamiętacie? Zobaczcie zdjęcia! - Nowy Tomyśl Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie