MajsterGrat już za nami! [ZDJĘCIA]

Jakub Czekała
MajsterGrat już za nami! W sobotę i w niedzielę na specjalnie przygotowanym torze między miejscowościami Boruja Kościelna, Boruja Nowa i Szarki odbyły się kolne wyścigi samochodów do tysiąca złotych wartości.

MajsterGrat już za nami! - ZDJĘCIA!

W kategorii pań sobotnie zawody wygrała: Agnieszka Juskowiak, a kolejne miejsca zajęły: 2. Karolina Kwiatkowska i Monika Budych, 3. Kamila Weber i Edyta Jakubowska, 4. Agnieszka Korszewska i Marta Kubicka, 5. Wioletta Gniadek i Agata Kin.

Finały męskie odbyły się w niedzielę. Najlepszy na MajsterGratowym w kategorii pojemności do 1.600 L okazała się załoga Antoni Rachlicki i Mateusz Dorna, drugie miejsce zajęli Eryk Węcławiak i Piotr Węcławiak z Honda Team, a trzecie Karol Łatka z Grat Team Jabłonna. W kategorii 2 L zawody wygrał Piotr Kwiatkowski z Luźne Tłoki Team, drugi był Andrzej Kowalczyk z Luźne Tłoki Team, a trzeci Krzysztof Śliż z Boruja Team.