Dream Team z kolejnymi zwycięstwami! Najmłodsza drużyna w drodze do tytułu Mistrza Wielkopolski

OPRAC.:
Julia Kasperczak
Dream Team Nowy Tomyśl
Zawodniczki Dream Team z kolejnymi sukcesami. Zarówno starsza, jak i młodsza drużyna znakomicie radzą sobie w rozgrywkach!

Starsze dziewczyny świetnie sobie radzą!

W drugiej rundzie spotkań o miejsca 1-6 w KLKB zawodniczki Dream Team, w piętnastym meczu odnoszą dwunaste zwycięstwo w tym sezonie z zespołem BASKET TEAM Suchy Las.

-Mecz miał bardzo dziwny przebieg. Po udanym początku i naszej 20-punktowej przewadze, na początku 2 kwarty Zuza łapie 4 faule i gramy bez liderki całą kwartę. Na dodatek w wyniku kontuzji nie grała też Klaudia-nasza rozgrywająca. Mimo tych osłabień prowadzimy bardzo dobrze grę wygrywając również 3 kwartę. Błędy w rozegraniu i straty spowodowały, że przegrywamy ostatnią kwartę lecz doświadczenie i mądrość w grze naszych podopiecznych pozwoliły kontrolować to spotkanie i ostatecznie pokonać drugi raz koleżanki z Suchego Lasu

- relacjonuje klub. Mecz zakończył się wynikiem 69:63 dla DREAM TEAM Nowy Tomyśl.

Najmłodsza drużyna Dream Team w drodze do tytułu Mistrza Wielkopolski

8 czerwca, najmłodsza drużyna Dream Team zagrała mecz rewanżowy w Sierakowie. W drugim spotkaniu finału Wielkopolski U10, dziewczyny pokonały gospodarzy UKS Kormoran Sieraków. Przed nimi ostatnie dwa spotkania z KS Play Basket Kraszewice.