MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

III edycja Miedzichowskich Eko-Jarmarków na Szlaku Wikliny przed nami. Znamy daty tegorocznych wydarzeń!

Amelia Mazurek
Amelia Mazurek
Już wkrótce, bo od maja aż do września odbywać się będą doroczne Miedzichowskie Eko-Jarmarki. Te cykliczne wydarzenia są świetną okazją do poznania różnorodności ekologicznych produktów, rękodzieła oraz działalności lokalnych rzemieślników i rolników. Już teraz można zgłaszać chęć promocji swoich produktów w czasie jarmarków!

Lokalne wyroby i regionalne zespoły w Miedzichowie!

Choć Eko-Jarmarki to przede wszystkim szansa na zaprezentowanie swoich wyrobów mieszkańcom powiatu nowotomyskiego, to cele corocznych spotkań są dużo szersze. Promocja regionu, edukacja ekologiczna, nawiązywanie kontaktów między lokalnymi producentami i konsumentami z całego województwa, a także promocja regionalnych tradycji.

– Eko-Jarmarki to miejsce spotkań z rzemieślnikami i producentami regionalnymi. To miejsce, gdzie można poznać to, co skrywa nasz region. Co ważne na Eko-Jarmarkach pojawiają się nie tylko wystawcy z gminy Miedzichowo, ale również przedstawiciele całego województwa. Jak co roku chcemy pokazać, że jako mieszkańcy naszego powiatu, nie musimy daleko szukać świetnych produktów, a możemy korzystać z jakościowych wyrobów lokalnych rzemieślników, rolników i producentów

– tak o zbliżających się wydarzeniach opowiada Jarosław Kisiel, czyli koordynator projektu. Warto wspomnieć, że impreza odbywa się na Szlaku Wikliny, którego twórcą jest doktor Stanisław Piechota, Wójt Gminy Miedzichowo.

Podczas każdego z jarmarków możemy również poznać lokalną kulturę i tradycję. To wszystko za sprawą Kół Gospodyń Wiejskich, warsztatów plecionkarskich, a także towarzyszącej imprezie, czyli Wiklinowej Muzyce w Miedzichowie.

Kiedy odbędą się Eko-Jarmarki?

Tegoroczne wydarzenia odbywać się będą od maja do września w każdą trzecią niedzielę miesiąca na terenie skansenu Dymarki Miedzichowskie w Miedzichowie w godzinach od 14:00 do 17:00. Dokładne daty wydarzeń to:

  • 19.05
  • 16.06
  • 21.07
  • 18.08
  • 15.09

Chęć wystawienia swoich produktów i wyrobów podczas wydarzeń należy zgłaszać koordynatorowi projektu pod numerem telefonu 787 054 599 albo mailowo na adres [email protected]

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowytomysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto