Nasza Loteria

Pierwszy Festiwal FOOD TRUCK w Lwówku! Ciekawi co możecie zastać na miejscu?

Marta Ginter-Chatała
Marta Ginter-Chatała
Marta Ginter-Chatała
W sobotę, 23 września w Lwówku zorganizowano pierwszy festiwal food truck, który trwa aż dwa dni! Zainteresowanie wydarzeniem jest spore, Organizatorzy zadbali o każdy szczegół by umilić czas mieszkańcom oraz przybyłym gościom!

Food trucki po raz pierwszy we Lwówku!

Na lwóweckim rynku można spotkać nie tylko stoiska z pysznościami, ale również czeka na nas wiele innych atrakcji, jesteście ciekawi jakich?

W sobotę rozpoczął się pierwszy dzień festiwalu we Lwówku który potrwa aż dwa dni.

Wielbiciele dobrej kuchni mają w czym wybierać, jest możliwość posmakować różnych dań z kuchni z całego świata, między innymi z Ameryki czy z Włoch. Podczas np. sobotniego wydarzenia mogliśmy obejrzeć pokaz gimnastyki ale również wziąć udział w treningu taneczno-fitressowym.

Organizatorzy pomyśleli nie tylko o smakoszach dobrego jedzenia, przygotowali kilka atrakcji również dla najmłodszych uczestników. Dzieci mogą miło spędzić czas na dmuchanych zjeżdżalniach czy na trampolinach, ale również mogą spełnić małe marzenie o malunku na twarzy. Odbyły się także animacje, pokaz baniek czy warsztaty artystyczne.

Czas spędzony na festiwalu umili m.in. koncert Weroniki Pluskoty, Simona Wolfa, Pawła Liska czy Iżi Monti Kwartet. Zainteresowanych nie brakowało w sobotę, ale nie zabraknie pewnie również dzisiaj!

[g][/g]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kiermasz Mikołajkowy w Kłecku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowytomysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto