Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Świąteczne paczki dla Domu Dziennego Pobytu w Nowym Tomyślu

OPRAC.:
Anna Wyrwa-Sadowska
Anna Wyrwa-Sadowska
Dom Dziennego Pobytu w Nowym Tomyślu został obdarowany przez firmę Aesculap Chifa Sp. z o. o. świątecznymi upominkami w ramach akcji "Lokalna Świąteczna Paczka".

W przedświąteczny piątek, 22 grudnia, w Domu Dziennego Pobytu odbyło się spotkanie połączone z oficjalnym przekazaniem darów przez firmę Aesculap Chifa Sp. z o. o. Jak informuje dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Tomyślu - Mateusz Jandy, seniorzy byli bardzo poruszeni liczbą paczek przekazanych dla placówki, a także dla nich samych.

- Było zaskoczenie, szok, a nawet łzy i poruszenie, że to wszystko dla nich - podkreśla.

Z ramienia Fundacji Akademia Aesculap, działającej przy Aesculap Chifa Sp. z o.o. paczki przekazane zostały przez panią Sylwię Andrys-Górniaczyk oraz Natalię Nowak – pomysłodawczynie oraz koordynatorki projektu w Aesculap Chifa.

- Dziękujemy z całego serca całemu zarządowi, dyrekcji, fundacji i wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do przygotowania "Lokalnej Świątecznej Paczki". Z pewnością zarówno gry, jak i wszystkie przekazane materiały będą bardzo przydatne na zajęciach przy wykonywaniu przeróżnych prac manualno–plastyczno–technicznych. Bardzo sobie cenimy ten odruch serca. Okazane wsparcie traktujemy jako wyraz państwa dobroci i chęci niesienia pomocy innym - dodaje dyrektor.

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowytomysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto